Zapraszamy na
36. Rajd Warszawski

 

 

Aktualności

Kajetan już z pucharem    
04.09.2010

Dziewięć załóg uczestniczących w rundzie Szutrowego Pucharu Polski, a za nimi 23 samochody z RSMP przejechały rampę startową na stadionie MOSiR w Sierpcu, rozpoczynając 36 Rajd Warszawski.

Na honorowym starcie zabrakło Krzysztofa Oleksowicza, zaś Robert Kujawski i Sebastian Trzaska po awariach na odcinku testowym, zjawili się na starcie bez samochodów.

Dyrektor Rajdu Rzeszowskiego, Jarosław Noworól wręczył puchar Kajetanowi Kajetanowiczowi - zaległy dla zespołu za poprzednią rundę RSMP.

- Będzie na pewno ciężko - powiedział Autoklubowi Maciek Baran, wraz z Michałem Sołowowem startujący z numerem 1. - Będzie bardzo, bardzo trudny rajd. Brakuje nam trochę prędkości. Na testowym w dwóch miejscach jechaliśmy na odcięciu. Przypominając sobie oesy, no to niestety, będzie sporo miejsc jechanych na odcięciu. Tam zabraknie nam trochę v max - ale trzeba walczyć! Myślę, że walka będzie o każdy metr. Wygraliśmy Warszawski w 2004 roku, jednak to był inny rajd - trochę w innych warunkach, innych okolicach, po innych drogach. Myślę, że tu będzie dużo trudniej. W najbliższym czasie nie mamy zagranicznych planów. Koncentrujemy się na mistrzostwach Polski. Z zagranicy czekają nas Koszyce!

źródło: www.autoklub.pl
Fot. Marcin Kaliszka


© benix      Automobilklub Polski 2010