Zapraszamy na
36. Rajd Warszawski

 

 

Aktualności

Kapeć Kajetana    
04.09.2010

Po wygranym Koziołku 2, Kajetan Kajetanowicz zwiększył przewagę nad Michałem Sołowowem do 19,6 sekundy - ale kapeć lidera na Przez Bród 2, zredukował dystans do 5 sekund. Zapowiada się emocjonująca niedziela na trasie Rajdu Warszawskiego!

- Przebiliśmy lewe przednie koło, około 6 kilometrów do mety - powiedział Jarek Baran. - Dokładnie w którym miejscu, tego nie wiemy. Nie czuliśmy, że łapiemy kapcia. Myślę, że w jakiejś koleinie, po prostu pod wpływem nacisku, na dużej prędkości być może gdzieś podwinęło, albo coś... Tam się cuda dzieją. Nie wiem, w nic nie uderzyliśmy, ani po niczym nie przejechaliśmy.

Tomasz Kuchar odrobił 5,6 sekundy do Kajetana na OS 4. Jurij Protasow i Szymon Ruta utrzymują się w piątce.

Maciej Rzeźnik, szósty po pierwszej pętli, spadł na dwunaste miejsce. - W drugiej pętli na pierwszym oesie złapaliśmy kapcia - mówił Maciej. - Na trzecim kilometrze, na lewym zakręcie przebiliśmy lewy przód. Ponad 12 kilometrów jechaliśmy na kapciu. Jakby mało było pecha, to na trzech czwartych następnego oesu całkiem samochód stanął, nie chciał jechać. Tak, jakby nie dostawał paliwa. Ledwie dojechaliśmy do serwisu.

źródło: www.autoklub.pl
Fot. Marcin Kaliszka


© benix      Automobilklub Polski 2010