Zapraszamy na
36. Rajd Warszawski

 

 

Aktualności

Bezpłatne niespodzianki    
27.08.2010

Przygotowania do 36. Rajdu Warszawskiego (6. rundy Platinum RSMP i 3. rundy Szutrowego Pucharu Polski) weszły w ostatnią fazę.

W następny weekend spotkamy się na trasach Ziemi Sierpeckiej. Ufam, że kibice stawią się wyjątkowo licznie, bo sportowych emocji na pewno nie zabraknie! – zachęca Marek Pawłowski, dyrektor 36. Rajdu Warszawskiego.

Dodatkową zachętą do przybycia ma być szeroka oferta bezpłatnych atrakcji.

– Wszędzie będzie darmowy wstęp – na ceremonię startu (w piątek 3 września od godz. 18 na Stadionie MOSiR przy Świętokrzyskiej 26 w Sierpcu), do parku serwisowego (na targowisku w Sierpcu), na odcinek testowy w Malanówku koło Sierpca (w piątek od godz. 10 do 14), na wszystkie odcinki specjalne pierwszego i drugiego dnia zawodów, a także na metę rajdu w niedzielę 5 września od godz. 15 na stadionie w Sierpcu - wylicza dyrektor Marek Pawłowski.

Kolejną niespodzianką będzie wydany staraniem Automobilklubu Polski informator 36. Rajdu Warszawskiego.

To jest obszerny magazyn, który zawiera szczegółowe informacje na temat naszej imprezy, a więc program zawodów, dokumentację trasy, listę zgłoszonych załóg. Oprócz tego czytelnicy znajdą tam także interesujące artykuły na temat walorów turystycznych Ziemi Sierpeckiej i tych terenów, przez które prowadzi nasza trasa. Wśród publikacji ze świata rajdów są artykuły na temat historycznego dorobku i współczesności liczącego 101 lat Automobilklubu Polski, telematycznych systemów bezpieczeństwa w rajdach RSMP, wspomnienia z dawnych Rajdów Warszawskich i zapowiedź przyszłorocznego Rajdu Monte Carlo Historique, który będzie mieć jeden z punktów startowych w Warszawie. Magazyn SuperOES, informator 36. Rajdu Warszawskiego, będzie kolportowany bezpłatnie w kluczowych punktach imprezy – zapewnia dyrektor rajdu Marek Pawłowski.


© benix      Automobilklub Polski 2010