Zapraszamy na
36. Rajd Warszawski

 

 

Aktualności

Subaru Poland Rally Team przed Rajdem Warszawskim    
30.08.2010

W pierwszy weekend września w okolicach Sierpca rozegrany zostanie ostatni szutrowy rajd zaliczany do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2010.

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran triumfowali w tym roku już w dwóch imprezach na luźnej nawierzchni, więc przed Rajdem Warszawskim zaliczani są do grona faworytów.

Sezon powoli dobiega końca, zatem emocje będą rosły z odcinka na odcinek.

 

Po pięciu rundach załoga Subaru Poland Rally Team zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski.

- Po kilku tygodniach przerwy powracamy do rywalizacji. Nie mogę doczekać się startu do rajdu i pierwszych odcinków – powiedział Kajetan Kajetanowicz. - Wolny czas poświęciłem na odpoczynek i przygotowanie do zaciętej walki. Oczywiście przed rajdem odbędziemy jeszcze testy, podczas których skupimy się na jak najlepszym dopasowaniu ustawień naszej Imprezy do specyfiki dróg wokół Sierpca. Mamy świetny samochód, ale próbuję znaleźć receptę na to, jak walczyć z lżejszymi od naszego autami S2000 podczas drugiej pętli na tak miękkich trasach. Po pięciu dotychczas rozegranych rajdach jesteśmy liderami mistrzostw Polski, a to stanowi dla nas dodatkową motywację.

Partnerami zespołu w sezonie 2010 są: LOTOS Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic oraz LOTOS Oil z marką olejów LOTOS Quazar, Subaru Import Polska, STP, Klonex, Keratronik oraz SJS.


© benix      Automobilklub Polski 2010